Home / Kombi Servis Servisi / Taşdelen Protherm Servisi

Taşdelen Protherm Servisi

Taşdelen Protherm Servisi

0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16

Çekmeköy İlçesinde Taşdelen Protherm servisi hizmeti veren firmamız. Protherm Markalı kombilere bakım onarım hizmeti sunmaktadır. Çekmeköy ilçesi içerisinde Protherm kombi arızalarınıza sonuç odaklı hizmet sunmaktadır. Taşdelen Protherm servisi olarak Protherm markalı kombilerinizin gerek elektronik gerek mekanik tüm arızalarına müdahale edebilecek rofosyonel servis personellerinden oluşan ekibimiz ile arızalarınıza aynı gün cözüm üretmekteyiz.

Kombi Servisi

Kombi servisi personellerimiz Çekmeköy Taşdelen Protherm servisi hizmeti servis ve servisçiliğin önemine vakıf eğitimlerini almış tam donanımlı mobil Taşdelen Protherm servis araçlarımız ile siz müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmak için bir telefon uzağınızdayız. Bizlere 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Yedek Parça

Firmamız arızalar için gerekli tüm Orijinal yedek parçaları tam donanımlı Taşdelen Protherm servisi mobil araçlarında bulundurmaktadır yapılan işçilik ve değiştirilen yedek parça bir yıl süre ile firmamız garantisi altındadır.

Kombi Arızaları

Servisimiz 11 yılı aşkın süredir Çekmeköy Taşdelen Protherm servis hizmeti vermektedir. Kombilerinizde oluşacak tüm arızaları giderebilmekteyiz Taşdelen Protherm Kombi Bakımı, Taşdelen Protherm kombi Kart Tamiri, Taşdelen Protherm Fan değişimi, Taşdelen Protherm Üçyllu Tamiri, Taşdelen Protherm Kombi Su kaçakları, Taşdelen Protherm Kombi Prompadeğişimi Protherm kombi basınç yükseliyor, Protherm kombi su aıtıyor gibi yüzlerce işlemi donanımlı personellerimiz ile gerçekleştirmekteiyz.

Güvenilir Servis

Günümüz şartlarında güvenili Taşdelen servis hizmeti bulmak her geçengün dahada zorlaşmakta bizler sektörde 11 yılını tamamlamış Taşdelen Protherm servisi hizmetini güvenilir ve şeffaf şekilde sürdürmekteyiz. Bizlere ulaştığınız anda kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için burda olduğumuzu sizlere sunmaktayız.

Taşdelen Protherm Servisi Telefonu 0216 639 14 24

Protherm Taşdelen Servisi İletişim Telefonu 0216 642 86 16

[Toplam: 26 Average: 4.8]
Call Now Button0216 639 14 24