Home / Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Anadoluyakası kombi servis hizmetiServis Hizmeti

Firmamız anadolu yakasının genelinde faliyet göstermektedir istanbul anadolu yakasının geneline tüm ilçelerinde marka göz ardı etmeksizin kombi cihazları üzerinde satış sonrasında garantisi bitimin sonunda oluşabilecek teknik arızalar, bakım gibi hizmetler için yerinde anadolu yakasının kombi servisi hizmeti sunmaktadır. Markası ne olusa olsun kombilerininzin arızaları durumunda eğitimli ve yetişkin anadolu yakası mobil kombi servisi ekibimiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli en hızlı anadolu yakası kombi servis imkanını en uygun fiyatlar ile sunmakta ve yaptığı işi belgelendirerek size güven vermektedir. anadolu yakası kombi servis sonucunda kestiğimiz servis formu tarihinden itibaren cihazda yaptığımız yedek parça değişimi firmamız tarafımızdan bir yıl süre ile garanti sunmaktadır. Kartal vaillant servisi İhtiyaçlarınıza En hızlı ve güvenirlir Çözümleri Sunmaktayız.

anadolu yakası ilçesi ve mahalleri genelinde gezici kombi servisi mobil araçlarımız ile anadolu yakası bölgesinin tüm mahallelerine hizmet veren servisimiz sizlere en hızlı güvenilir anadolu yakası servis hizmetini sağlamaktayız. Sizlerden gelen telefon sonrasında ulaşan talepleriniz sekreterlerimiz tarafından size en yakın anadolu yakası kombi mobil servis ekibimizin yönledirilmesini sağlanmaktadırlar. Modern müşteri takip sistemimiz sayesinde vaillant markalı kombinize tarafmızdan daha önce yapmış olduğumuz müdahaleler kayıt altına sututlmaktadır. Bu sayede anadolu yakası kombinizde daha önce değişen tamir edilen parçaları ve yapılan işçilikleri takip atmekteyiz. Bu sebeple size daha iyi hizmet servis hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişim geçebilmek için 0216 642 86 16 nolu telefonumuz arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

En Kaliteli Fiyatlar ile Kombi Servis İmkanı

Servisimiz özellikle güven konusuna çok önem vermektedir ve anadolu yakasının servis ve anadolu yakasının servisçilik konusunda taviz vermemektedir. Evinizde bulunanan Ümraniye, Üsküdar, Kavacık, Beykoz, Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy, Çekmeköy, Sultanbeyli, Taşdelen, Sarıgazi, Fındıklı, Ataşehir, Dudullu, Çakmak, Acıbadem, Bulgurlu, Sancaktepe, Ünalan, Fındıklı, İçerenköy, ve İstanbul Anadolu Yakası Kombi kombilerinize yerinde bakım veya onarımda bulunacaksa mutlaka galoş kullanılır. Özel servis hizmetlerimizin kalitesini arttırmak için düzenli aralıklar ile teknisyenlerimiz ile gelişen servis teknolojiler hakkında gerekli eğitimler ve seminerlere dahil olarak zamanın getirdiği yenilikler hakkında bilgi sahibi, Bu sebele size daha iyi gevenilir ve kaliteli hizmetler sağlamaktadır. Kartal Vaillant servisimiz garantisi bitmiş cihazlar için gerekli yapılan inceleme ve arıza tespitleri doğrultusunda arızalı olan yedek parça hakkında sizlere bilgi verilir.

Arızalı değişecek parça fiyatı ve işçilik dahil fiyatı belirtilerek sizlerden aldıkları onay doğrultusunda kabul etmeniz ile birlikte cihazınızın onarım veya bakım işlemini gerçekleştirir. Garantisi bitmiş vaillant markalı kombileriniz için yapılan servis işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunmaktayız.

0216 639 14 24