Home / Kombi Teknik Servisi / Tantavi Protherm Servisi

Tantavi Protherm Servisi

Tantavi Protherm Servisi 0216 639 14 24 ve 0216 642 86 16

Tantavi bölgesi sırınlarındaki protherm markalı kombilerin bakım arılzarı konusunda faliyetini sürdüren Tantavi protherm servisimiz açıldığı 2009 yılından günümüze siz değerli prtoerhm kombi kullanıcılarına kesintisiz Tantavi protherm kombi servisi hizmeti vermekte olup protherm kombi bakım onarım arızası konusunda tecrübeli teknisyen persoenlleri ile fatliyetini sürdürmektedir.

Donanımlı Protherm Kombi Servisi

Servisimiz kombi servis ve servis çiliğinin önemine vakıf eğitimli mesleki yeterlilik belgeleri bulunan tam donanımlı Tantavi ilçesi sınırları içerisindeki paorherm markalı leopart, partner, gepart, jaguar, lynx 24, lynx condense modelli tüm komblerinize bakım onarım konusunda bilgi ve birikimine sahip tam donanımlı mobil arçları ile hizmetinizdedir.

Bir Yıl Yedek Parça Garantisi

Servisimiz Tantavi protherm kombi servisi hizmeti sunduğu protherm markalı kombilerinize yapılan yedek parça değişimi veya yapılan yedek parça revizyonları işlemlerinne bir yıl süre ile yedek parça gatrantisi vermekte olup yağılan işlemin ve cihaz bilgilerinin bulunduğu servis belgesi ile işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Tantavi Protherm Servisi Hizmetlerimiz.

Protherm marklaı kombilerinizile karşılaşmış olduğunuz tüm arıza durumları sırasın protherm kombi su akıtma, sıcaksu vermeme, petekleri ısıtmama, protherm kombi ekran yok gibi bir çok arızalarınıza kesintisiz garantili hizmet vermektedir.

Tantavi Protherm Servisi İletişim

Tantavi protherm servisi letişim numaralarımız 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefon numaralarından protherm Tantavi servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Sizlere en yakın mobil prtoerhm Tantavi servis araçlarımız ile Tantavi ilçesi sınırları içerisindeki tüm Tantavi protherm kombi arızlarına kesintisiz hız çözüm sunmaktayız.

[Toplam: 0 Average: 0]
Call Now Button0216 639 14 24