Home / Kombi Servis Servisi / Sancaktepe Neva Servisi

Sancaktepe Neva Servisi

0216 642 86 16 ve 0216 639 14 24

İşyerimiz neva markalı kombilerin Sancaktepe neva kombi tamir bakım onarım hizmetleri vermek amacı ile kurulmuş olup Sancaktepe neva servisi olarak uzman kombi servisçiliği konusunda 13 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Gaz yakıcı cihazların yani neva markalı Sancaktepe ilçesinde bulunan kombilerin servisçiliği geniş bilgi birikimi gerektiren bir iştir. Özel Sancaktepe Neva kombi servisi olarak servis ve servisçiliğin önemini bilmektir. Neva kombi teknisyenliği geniş bilgi birikimi sahip olan personeller tarafından yapılmalıdır.

Firma olarak gerek kendi içimizde oluşturduğumuz eğitim sistemi ile gerek dışarıdan aldığımız Sancaktepe Mahallesi Neva servisi eğitimlerimizle faaliyetimizi siz değerli müşterilerimize kesintisiz sürdürmekteyiz.

Sancaktepe  ilçesi sınırları içerisinde oluşturduğumuz mobil Sancaktepe Sancaktepe Neva kombi servisi araçları ile tam donanımlı ekiplerimiz orijinal yedek parça ile 1 yıl garantili servis hizmeti sunmaktayız.

Siz Sancaktepe’de bulunan müşterilerimiz bizlere ulaştığınız andan itibaren sizlerin sorunlarınızı gidermek amacı ile var gücümüzü ile tüm ekip arkadaşlarımız elinden gelenin en iyisini sunmak için buradayız. Bizlere 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefonlardan ulaşabilir neva markalı kombileriniz ile yaşadığınız tüm sorunları dile getire bilirsiniz.

Sancaktepe Demirdöküm Neva kombi Kart Tamiri, Neva Kombi Fan Tamiri, Neva Kombi Gaz Valfi, Demirdöküm Neva Sancaktepe Servisi İçin bizlere Ulaşabilirsiniz.

[Toplam: 2 Average: 5]
Call Now Button0216 639 14 24