Home / Kombi Teknik Servisi / Paşaköy Lambert Servisi

Paşaköy Lambert Servisi

Sancaktepe Paşaköy Lambert Servisi İletişim Telefonu 0 216 639 14 24 veya 0 216 642 86 16 telefon numaralardan bizlere ulaşabilir Paşaköy mahallesi Sancaktepe ilçesi sınırları içerisindeki lambert kombi arızalarınız için bizlere Paşaköy lambert servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Sancaktepe İlçesinde Paşaköy Lambert servisi hizmeti veren firmamız. Lambert Markalı kombilere bakım onarım hizmeti sunmaktadır. Sancaktepe ilçesi içerisinde Lambert kombi arızalarınıza sonuç odaklı hizmet sunmaktadır. Paşaköy Lambert servisi olarak Lambert markalı kombilerinizin gerek elektronik gerek mekanik tüm arızalarına müdahale edebilecek rofosyonel servis personellerinden oluşan ekibimiz ile arızalarınıza aynı gün cözüm üretmekteyiz.

Kombi Servisi

Kombi servisi personellerimiz Sancaktepe Paşaköy Lambert servisi hizmeti servis ve servisçiliğin önemine vakıf eğitimlerini almış tam donanımlı mobil Paşaköy Lambert servis araçlarımız ile siz müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmak için bir telefon uzağınızdayız. Bizlere 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Yedek Parça

Firmamız arızalar için gerekli tüm Orijinal yedek parçaları tam donanımlı Paşaköy Lambert servisi mobil araçlarında bulundurmaktadır yapılan işçilik ve değiştirilen yedek parça bir yıl süre ile firmamız garantisi altındadır.

Kombi Arızaları

Servisimiz 11 yılı aşkın süredir Sancaktepe Paşaköy Lambert servis hizmeti vermektedir. Kombilerinizde oluşacak tüm arızaları giderebilmekteyiz Paşaköy Lambert Kombi Bakımı, Paşaköy Lambert kombi Kart Tamiri, Paşaköy Lambert Fan değişimi, Paşaköy Lambert Üçyllu Tamiri, Paşaköy Lambert Kombi Su kaçakları, Paşaköy Lambert Kombi Prompadeğişimi Lambert kombi basınç yükseliyor, Lambert kombi su aıtıyor gibi yüzlerce işlemi donanımlı personellerimiz ile gerçekleştirmekteiyz.

Güvenilir Servis

Günümüz şartlarında güvenili Paşaköy servis hizmeti bulmak her geçengün dahada zorlaşmakta bizler sektörde 11 yılını tamamlamış Paşaköy Lambert servisi hizmetini güvenilir ve şeffaf şekilde sürdürmekteyiz. Bizlere ulaştığınız anda kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için burda olduğumuzu sizlere sunmaktayız.

Paşaköy Lambert Servisi Telefonu 0216 639 14 24

Lambert Paşaköy Servisi İletişim Telefonu 0216 642 86 16

[Toplam: 0 Average: 0]
Call Now Button0216 639 14 24