Home / Çekmeköy Kombi Servisi / Mimarsinan Protherm Servisi

Mimarsinan Protherm Servisi

Mimarsinan Protherm Servisi

0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16

Çekmeköy İlçesinde Mimarsinan Protherm servisi hizmeti veren firmamız. Protherm Markalı kombilere bakım onarım hizmeti sunmaktadır. Çekmeköy ilçesi içerisinde Protherm kombi arızalarınıza sonuç odaklı hizmet sunmaktadır. Mimarsinan Protherm servisi olarak Protherm markalı kombilerinizin gerek elektronik gerek mekanik tüm arızalarına müdahale edebilecek rofosyonel servis personellerinden oluşan ekibimiz ile arızalarınıza aynı gün cözüm üretmekteyiz.

Kombi Servisi

Kombi servisi personellerimiz Çekmeköy Mimarsinan Protherm servisi hizmeti servis ve servisçiliğin önemine vakıf eğitimlerini almış tam donanımlı mobil Mimarsinan Protherm servis araçlarımız ile siz müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmak için bir telefon uzağınızdayız. Bizlere 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Yedek Parça

Firmamız arızalar için gerekli tüm Orijinal yedek parçaları tam donanımlı Mimarsinan Protherm servisi mobil araçlarında bulundurmaktadır yapılan işçilik ve değiştirilen yedek parça bir yıl süre ile firmamız garantisi altındadır.

Kombi Arızaları

Servisimiz 11 yılı aşkın süredir Çekmeköy Mimarsinan Protherm servis hizmeti vermektedir. Kombilerinizde oluşacak tüm arızaları giderebilmekteyiz Mimarsinan Protherm Kombi Bakımı, Mimarsinan Protherm kombi Kart Tamiri, Mimarsinan Protherm Fan değişimi, Mimarsinan Protherm Üçyllu Tamiri, Mimarsinan Protherm Kombi Su kaçakları, Mimarsinan Protherm Kombi Prompadeğişimi Protherm kombi basınç yükseliyor, Protherm kombi su aıtıyor gibi yüzlerce işlemi donanımlı personellerimiz ile gerçekleştirmekteiyz.

Güvenilir Servis

Günümüz şartlarında güvenili Mimarsinan servis hizmeti bulmak her geçengün dahada zorlaşmakta bizler sektörde 11 yılını tamamlamış Mimarsinan Protherm servisi hizmetini güvenilir ve şeffaf şekilde sürdürmekteyiz. Bizlere ulaştığınız anda kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için burda olduğumuzu sizlere sunmaktayız.

Mimarsinan Protherm Servisi Telefonu 0216 639 14 24

Protherm Mimarsinan Servisi İletişim Telefonu 0216 642 86 16

[Toplam: 2 Average: 5]
Call Now Button0216 639 14 24