Home / Kombi Teknik Servisi / Merve Lambert Servisi

Merve Lambert Servisi

Sancaktepe Merve Lambert Servisi İletişim Telefonu 0 216 639 14 24 veya 0 216 642 86 16 telefon numaralardan bizlere ulaşabilir Merve mahallesi Sancaktepe ilçesi sınırları içerisindeki lambert kombi arızalarınız için bizlere Merve lambert servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Sancaktepe İlçesinde Merve Lambert servisi hizmeti veren firmamız. Lambert Markalı kombilere bakım onarım hizmeti sunmaktadır. Sancaktepe ilçesi içerisinde Lambert kombi arızalarınıza sonuç odaklı hizmet sunmaktadır. Merve Lambert servisi olarak Lambert markalı kombilerinizin gerek elektronik gerek mekanik tüm arızalarına müdahale edebilecek rofosyonel servis personellerinden oluşan ekibimiz ile arızalarınıza aynı gün cözüm üretmekteyiz.

Kombi Servisi

Kombi servisi personellerimiz Sancaktepe Merve Lambert servisi hizmeti servis ve servisçiliğin önemine vakıf eğitimlerini almış tam donanımlı mobil Merve Lambert servis araçlarımız ile siz müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmak için bir telefon uzağınızdayız. Bizlere 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Yedek Parça

Firmamız arızalar için gerekli tüm Orijinal yedek parçaları tam donanımlı Merve Lambert servisi mobil araçlarında bulundurmaktadır yapılan işçilik ve değiştirilen yedek parça bir yıl süre ile firmamız garantisi altındadır.

Kombi Arızaları

Servisimiz 11 yılı aşkın süredir Sancaktepe Merve Lambert servis hizmeti vermektedir. Kombilerinizde oluşacak tüm arızaları giderebilmekteyiz Merve Lambert Kombi Bakımı, Merve Lambert kombi Kart Tamiri, Merve Lambert Fan değişimi, Merve Lambert Üçyllu Tamiri, Merve Lambert Kombi Su kaçakları, Merve Lambert Kombi Prompadeğişimi Lambert kombi basınç yükseliyor, Lambert kombi su aıtıyor gibi yüzlerce işlemi donanımlı personellerimiz ile gerçekleştirmekteiyz.

Güvenilir Servis

Günümüz şartlarında güvenili Merve servis hizmeti bulmak her geçengün dahada zorlaşmakta bizler sektörde 11 yılını tamamlamış Merve Lambert servisi hizmetini güvenilir ve şeffaf şekilde sürdürmekteyiz. Bizlere ulaştığınız anda kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için burda olduğumuzu sizlere sunmaktayız.

Merve Lambert Servisi Telefonu 0216 639 14 24

Lambert Merve Servisi İletişim Telefonu 0216 642 86 16

[Toplam: 1 Average: 5]
Call Now Button0216 639 14 24