Home / Çekmeköy Kombi Servisi / Mehmet Akif Protherm Servisi

Mehmet Akif Protherm Servisi

Mehmet Akif Protherm Servisi

0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16

Çekmeköy İlçesinde Mehmet Akif Protherm servisi hizmeti veren firmamız. Protherm Markalı kombilere bakım onarım hizmeti sunmaktadır. Çekmeköy ilçesi içerisinde Protherm kombi arızalarınıza sonuç odaklı hizmet sunmaktadır. Mehmet Akif Protherm servisi olarak Protherm markalı kombilerinizin gerek elektronik gerek mekanik tüm arızalarına müdahale edebilecek rofosyonel servis personellerinden oluşan ekibimiz ile arızalarınıza aynı gün cözüm üretmekteyiz.

Kombi Servisi

Kombi servisi personellerimiz Çekmeköy Mehmet Akif Protherm servisi hizmeti servis ve servisçiliğin önemine vakıf eğitimlerini almış tam donanımlı mobil Mehmet Akif Protherm servis araçlarımız ile siz müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmak için bir telefon uzağınızdayız. Bizlere 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Yedek Parça

Firmamız arızalar için gerekli tüm Orijinal yedek parçaları tam donanımlı Mehmet Akif Protherm servisi mobil araçlarında bulundurmaktadır yapılan işçilik ve değiştirilen yedek parça bir yıl süre ile firmamız garantisi altındadır.

Kombi Arızaları

Servisimiz 11 yılı aşkın süredir Çekmeköy Mehmet Akif Protherm servis hizmeti vermektedir. Kombilerinizde oluşacak tüm arızaları giderebilmekteyiz Mehmet Akif Protherm Kombi Bakımı, Mehmet Akif Protherm kombi Kart Tamiri, Mehmet Akif Protherm Fan değişimi, Mehmet Akif Protherm Üçyllu Tamiri, Mehmet Akif Protherm Kombi Su kaçakları, Mehmet Akif Protherm Kombi Prompadeğişimi Protherm kombi basınç yükseliyor, Protherm kombi su aıtıyor gibi yüzlerce işlemi donanımlı personellerimiz ile gerçekleştirmekteiyz.

Güvenilir Servis

Günümüz şartlarında güvenili Mehmet Akif servis hizmeti bulmak her geçengün dahada zorlaşmakta bizler sektörde 11 yılını tamamlamış Mehmet Akif Protherm servisi hizmetini güvenilir ve şeffaf şekilde sürdürmekteyiz. Bizlere ulaştığınız anda kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için burda olduğumuzu sizlere sunmaktayız.

Mehmet Akif Protherm Servisi Telefonu 0216 639 14 24

Protherm Mehmet Akif Servisi İletişim Telefonu 0216 642 86 16

[Toplam: 2 Average: 4.5]
Call Now Button0216 639 14 24