Home / Kombi Teknik Servisi / Hilal Lambert Servisi

Hilal Lambert Servisi

Sancaktepe Hilal Lambert Servisi İletişim Telefonu 0 216 639 14 24 veya 0 216 642 86 16 telefon numaralardan bizlere ulaşabilir Hilal mahallesi Sancaktepe ilçesi sınırları içerisindeki lambert kombi arızalarınız için bizlere Hilal lambert servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Sancaktepe İlçesinde Hilal Lambert servisi hizmeti veren firmamız. Lambert Markalı kombilere bakım onarım hizmeti sunmaktadır. Sancaktepe ilçesi içerisinde Lambert kombi arızalarınıza sonuç odaklı hizmet sunmaktadır. Hilal Lambert servisi olarak Lambert markalı kombilerinizin gerek elektronik gerek mekanik tüm arızalarına müdahale edebilecek rofosyonel servis personellerinden oluşan ekibimiz ile arızalarınıza aynı gün cözüm üretmekteyiz.

Kombi Servisi

Kombi servisi personellerimiz Sancaktepe Hilal Lambert servisi hizmeti servis ve servisçiliğin önemine vakıf eğitimlerini almış tam donanımlı mobil Hilal Lambert servis araçlarımız ile siz müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmak için bir telefon uzağınızdayız. Bizlere 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Yedek Parça

Firmamız arızalar için gerekli tüm Orijinal yedek parçaları tam donanımlı Hilal Lambert servisi mobil araçlarında bulundurmaktadır yapılan işçilik ve değiştirilen yedek parça bir yıl süre ile firmamız garantisi altındadır.

Kombi Arızaları

Servisimiz 11 yılı aşkın süredir Sancaktepe Hilal Lambert servis hizmeti vermektedir. Kombilerinizde oluşacak tüm arızaları giderebilmekteyiz Hilal Lambert Kombi Bakımı, Hilal Lambert kombi Kart Tamiri, Hilal Lambert Fan değişimi, Hilal Lambert Üçyllu Tamiri, Hilal Lambert Kombi Su kaçakları, Hilal Lambert Kombi Prompadeğişimi Lambert kombi basınç yükseliyor, Lambert kombi su aıtıyor gibi yüzlerce işlemi donanımlı personellerimiz ile gerçekleştirmekteiyz.

Güvenilir Servis

Günümüz şartlarında güvenili Hilal servis hizmeti bulmak her geçengün dahada zorlaşmakta bizler sektörde 11 yılını tamamlamış Hilal Lambert servisi hizmetini güvenilir ve şeffaf şekilde sürdürmekteyiz. Bizlere ulaştığınız anda kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için burda olduğumuzu sizlere sunmaktayız.

Hilal Lambert Servisi Telefonu 0216 639 14 24

Lambert Hilal Servisi İletişim Telefonu 0216 642 86 16

[Toplam: 1 Average: 5]
Call Now Button0216 639 14 24