Home / Çekmeköy Kombi Servisi / Güngören Protherm Servisi

Güngören Protherm Servisi

Güngören Protherm Servisi

0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16

Çekmeköy İlçesinde Güngören Protherm servisi hizmeti veren firmamız. Protherm Markalı kombilere bakım onarım hizmeti sunmaktadır. Çekmeköy ilçesi içerisinde Protherm kombi arızalarınıza sonuç odaklı hizmet sunmaktadır. Güngören Protherm servisi olarak Protherm markalı kombilerinizin gerek elektronik gerek mekanik tüm arızalarına müdahale edebilecek rofosyonel servis personellerinden oluşan ekibimiz ile arızalarınıza aynı gün cözüm üretmekteyiz.

Kombi Servisi

Kombi servisi personellerimiz Çekmeköy Güngören Protherm servisi hizmeti servis ve servisçiliğin önemine vakıf eğitimlerini almış tam donanımlı mobil Güngören Protherm servis araçlarımız ile siz müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmak için bir telefon uzağınızdayız. Bizlere 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Yedek Parça

Firmamız arızalar için gerekli tüm Orijinal yedek parçaları tam donanımlı Güngören Protherm servisi mobil araçlarında bulundurmaktadır yapılan işçilik ve değiştirilen yedek parça bir yıl süre ile firmamız garantisi altındadır.

Kombi Arızaları

Servisimiz 11 yılı aşkın süredir Çekmeköy Güngören Protherm servis hizmeti vermektedir. Kombilerinizde oluşacak tüm arızaları giderebilmekteyiz Güngören Protherm Kombi Bakımı, Güngören Protherm kombi Kart Tamiri, Güngören Protherm Fan değişimi, Güngören Protherm Üçyllu Tamiri, Güngören Protherm Kombi Su kaçakları, Güngören Protherm Kombi Prompadeğişimi Protherm kombi basınç yükseliyor, Protherm kombi su aıtıyor gibi yüzlerce işlemi donanımlı personellerimiz ile gerçekleştirmekteiyz.

Güvenilir Servis

Günümüz şartlarında güvenili Güngören servis hizmeti bulmak her geçengün dahada zorlaşmakta bizler sektörde 11 yılını tamamlamış Güngören Protherm servisi hizmetini güvenilir ve şeffaf şekilde sürdürmekteyiz. Bizlere ulaştığınız anda kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için burda olduğumuzu sizlere sunmaktayız.

Güngören Protherm Servisi Telefonu 0216 639 14 24

Protherm Güngören Servisi İletişim Telefonu 0216 642 86 16

[Toplam: 2 Average: 5]
Call Now Button0216 639 14 24