Home / Ataşehir Kombi Servisi / Fetih Özel Kombi Servisi

Fetih Özel Kombi Servisi

Fetih Özel Kombi Servisi Hizmeti 0216 639 14 24

Bizlere telefon ile ulaştığınız adan itibaren hizmetlerimiz Fetih Özel Kombi Servisi, Fetih Özel Vaillant Servisi, Fetih Baymak Özel Servisi, Fetih Demirdöküm Özel Servisi,Firmamız Fetih Bölgesinde faliyet göstermektedir istanbul anadolu yakasının geneline tüm ilçelerinde marka gözardı etmeksizin kombi cihazları üzerinde satış sonrasında garantisi bitimin sonunda oluşabilecek teknik arızalar, bakım gibi hizmetler için yerinde Fetih Özel servisi hizmeti sunmaktadır. Özel kombilerininzin arıları durumunda eğitimli ve yetişkin Fetih Özel mobil vaillant, baymak, demirdöküm, protherm kombi servisi ekibimiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli en hızlı servis imkanını en uygun fiyatlar ile sunmakta ve yaptığı işi belgelendirerek size güven vermektedir. Servis sonucunda kestiğimiz servis formu tarihinden itibaren cihazda yaptığımız yedek parça değişimi firmamız tarafımızdan bir yıl süre ile garanti sunmaktadır. Fetih Özel Vaillant, baymak, demirdöküm, protherm servisi İhtiyaçlarınıza En hızlı ve güvenirlir Çözümleri Sunmaktayız.

Fetih ilçesi ve mahalleri genelinde gezici Özel Fetih servisi mobil araçlarımız ile Fetih bölgesinin tüm mahallelerine hizmet veren servisimiz sizlere en hızlı güvenilir Fetih Özel servis hizmetini sağlamaktayız. Sizlerden gelen telefon sonrasında ulaşan talepleriniz sekreterlerimiz tarafından size en yakın Özel Vaillant, baymak, demirdöküm, protherm, bosch, kombi mobil servis ekibimizin yönledirilmesini sağlanmaktadırlar. Modern müşteri takip sistemimiz sayesinde Özel markalı kombinize tarafmızdan daha önce yapmış olduğumuz müdahaleler kayıt altına sututlmaktadır. Bu sayede Özel kombinizde daha önce değişen tamir edilen parçaları ve yapılan işçilikleri takip atmekteyiz. Bu sebeple size daha iyi hizmet servis hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişim geçebilmek için 0216 642 86 16 nolu telefonumuz arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

En Kaliteli Fiyatlar ile Özel Kombi Servis İmkanıozel-bizlere-telefon-ile-ulastiginiz-adan-itibaren-hizmetlerimiz-atasehir-ozel-kombi-servisiatasehir-ozel-vaillant-servisi-atasehir-baymak-ozel-servisi-atasehir-demirdokum-ozel-servisi

Servisimiz özellikle güven konusuna çok önem vermektedir ve servis ve servisçilik onmusunda taviz vermemektedir. Evinizde bulunana Fetih Özel kombilerinize yerinde bakım veya onarımda bulunacaksa mutlaka galoş kullanılır. Fetih Vaillant, baymak, demirdöküm, protherm, Boch Özel servis hizmetlerimizin kalitesini arttırmak için düzenli aralıklar ile teknisyenlerimiz ile gelişen servis teknolojiler hakkında gerekli eğitimler ve seminerlere dahil olarak zamanın getirdiği yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar, Bu sebele size daha iyi gevenilir ve kaliteli hizmetler sağlamaktadır. Fetih Özel servisimiz garantisi bitmiş cihazlar için gerekli yapılan inceleme ve arıza tespitleri doğrultusunda arızalı olan yedek parça hakkında sizlere bilgi verilir. Arızalı değişecek parça fiyatı ve işçilik dahil fiyatı belirtilerek sizlerden aldıkları onay doğrultusunda kabul etmeniz ile birlikte cihazınızın onarım veya bakım işlemini gerçekleştirir. Garantisi bitmiş Özel markalı kombileriniz için yapılan servis işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunmaktayız.

Bizlere telefon ile ulaştığınız adan itibaren hizmetlerimiz Fetih Özel Kombi Servisi, Fetih Özel Vaillant Servisi, Fetih Baymak Özel Servisi, Fetih Demirdöküm Özel Servisi, Fetih Protherm Özel Servisi, Fetih Bosch Kombi Servisi, Bakım onarım hizmetleri gibi bir çok hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

[Toplam: 1 Average: 5]
Call Now Button0216 639 14 24