Çamlık Protherm Servisi

By | Nisan 15, 2020

Çekmeköy İlçesinde Çamlık Protherm servisi hizmeti veren firmamız. Protherm Markalı kombilere bakım onarım hizmeti sunmaktadır. Çekmeköy ilçesi içerisinde Protherm kombi arızalarınıza sonuç odaklı hizmet sunmaktadır. Çamlık Protherm servisi olarak Protherm markalı kombilerinizin gerek elektronik gerek mekanik tüm arızalarına müdahale edebilecek rofosyonel servis personellerinden oluşan ekibimiz ile arızalarınıza aynı gün cözüm üretmekteyiz.

Çamlık Protherm Servisi

Kombi servisi personellerimiz Çekmeköy Çamlık Protherm servisi hizmeti servis ve servisçiliğin önemine vakıf eğitimlerini almış tam donanımlı mobil Çamlık Protherm servis araçlarımız ile siz müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmak için bir telefon uzağınızdayız. Bizlere 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Yedek Parça

Firmamız arızalar için gerekli tüm Orijinal yedek parçaları tam donanımlı Çamlık Protherm servisi mobil araçlarında bulundurmaktadır yapılan işçilik ve değiştirilen yedek parça bir yıl süre ile firmamız garantisi altındadır.

Kombi Arızaları

Servisimiz 11 yılı aşkın süredir Çekmeköy Çamlık Protherm servis hizmeti vermektedir. Kombilerinizde oluşacak tüm arızaları giderebilmekteyiz Çamlık Protherm Kombi Bakımı, Çamlık Protherm kombi Kart Tamiri, Çamlık Protherm Fan değişimi, Çamlık Protherm Üçyllu Tamiri, Çamlık Protherm Kombi Su kaçakları, Çamlık Protherm Kombi Prompadeğişimi Protherm kombi basınç yükseliyor, Protherm kombi su aıtıyor gibi yüzlerce işlemi donanımlı personellerimiz ile gerçekleştirmekteiyz.

Güvenilir Servis

Günümüz şartlarında güvenili Çamlık servis hizmeti bulmak her geçengün dahada zorlaşmakta bizler sektörde 11 yılını tamamlamış Çamlık Protherm servisi hizmetini güvenilir ve şeffaf şekilde sürdürmekteyiz. Bizlere ulaştığınız anda kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için burda olduğumuzu sizlere sunmaktayız.

Çamlık Protherm Servisi Telefonu 0216 639 14 24

Protherm Çamlık Servisi İletişim Telefonu 0216 642 86 16