Beykoz Falke Servisi 0216 642 86 16

Falke Servisi

Beykoz Falke Servisi 0216 639 14 24  veya 0216 642 86 16 nolu telefondan bilgi ve deneyimlerimizle Beykoz’nin yıllar içerisinde oturttuğumuz kaliteli teknik servis hizmeti anlayışımızı, sorunsuz müşteri memnuniyeti ve hizmet zenginliği ile birlikte, siz değerli müşterilerimizin, değişilmez bir yardımcısı olmaktır. Falke Beykoz Servisi firması olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip eden eğitimli uzman kadromuz ile size hızlı destek verebilmek için Beykoz nın birçok noktasında bulunan ekiplerimiz bizi diğer servis firmalarından ayırarak zirveye taşımaktadır. Amacımız koşulsuz müşteri mutluluğu olduğundan, kaliteli hizmet sunarak sizlerden aldığımız güçle daima en iyiye doğru yol almaktayız. 

Falke Kombi Servisi firmamızın en önemli felsefesi müşteri memnuniyetinin servis hizmeti sonrası devam edebilmesi için kesintisiz servis hizmetiyle de her an yanınızda olabilmek için büyük bir çaba sarf etmesidir. Tüm cihaz markalarına kaliteli ve müşteri odaklı servis hizmeti vermekteyiz. Her geçen gün daha çok mutlu müşterimize katmak bize güç veriyor. İşimizi önemseyerek yapıyoruz. Yüzlerce servisler arasında sizlere daha iyi hizmet verebilmek, firmamızın birinci misyonlarından birisidir. 

Falke Kombi Servis

Olarak İstanbul Anadolu yakasının bir çok semtine ve bir çok cihaz markası ne olursa olsun hizmet veren firmamız gezici servisleriyle acil kombi servis hizmetleri de sunar. Firmamız gün boyu servis, bakım, arıza ve onarımı konusunda gelen taleplere cevap vermekte ve sorunlarınızı çözüme ulaştırmak için size yardımcı olmaktadır. 

Beykoz Falke Servisi 

Olarak uzun yıllar edindiğimizle ve kaliteli, profesyonel teknik servis ekibiyle en iyi hizmeti sunmaktayız. Her marka ve model cihaz onarımlarında uzman ekiplerimiz tarafınca kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Arıza konusunda değiştirdiğimiz veya tamir ettiğimiz parçada 1 Yıl Garanti. vermektedir. 

Beykoz Falke Servis bilgi ve deneyimlerimizle yıllar içerisinde oturttuğumuz kaliteli teknik servis hizmeti anlayışımızı, sorunsuz müşteri memnuniyeti ve hizmet zenginliği ile birlikte, siz değerli müşterilerimizin, değişilmez bir yardımcısı olmaktır. 

Beykoz Falke Kombi Servisi olarak servis ve bakım hizmetini, tüm markalara ve Beykoz’nin tüm semtlerine vermekteyiz. Servis hizmeti işçilik ve parça garantisi dahilinde olup, konusunda uzman ve tecrübeli servis elemanlarımızca verilmektedir. Önceliğimiz kaliteli ve garantili hizmet sunarak markamıza yakışır şekilde müşteri memnuniyetini de zirveye taşımaktır. Kalitede lider, teknolojide güncel, hizmette güvenilir ve kendini işine adamış bir kadro ile sizleri, bir müşteriden çok ailemizin bir mensubu olarak görmekteyiz. Samimiyetimizin kaynağı, işimize duyduğumuz saygı ve sevgidir. 

Beykoz Falke Kombi Servisi iletişim telefonu 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.